E-kaupleja andmed:

Grifters Wallet OÜ

Lehe 3, Tartu

+372 5560 9757

www.grifterswallet.com/pood


Käesolevad tingimused reguleerivad veebipoe kasutamist Teie poolt. Kasutades antud veebipoodi nõustute allolevate tingimustega täielikult. Kui Te ei nõustu antud tingimustega või osaga neist, siis on antud veebipoe kasutamine Teile keelatud.


1. Üldsätted

1) Müügitingimused kehtivad veebipoest ostja ja ettevõtte Grifters Wallet OÜ vahel kaupade ja teenuste ostmisel. Kauplemine e-poes toimub vastavalt Eesti Vabariigi õigusaktides sätestatule.

2) Grifters Wallet OÜ veebipoe müügitingimused on kooskõlas võlaõigusseaduse, tarbijakaitseseaduse, kaubandustegevuse seaduse ja teiste õigusaktidega.

3) Grifters Wallet OÜ veebipood jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Muudatused kajastatakse veebilehel.

4) Veebipoe müügitingimustega tutvumine on ostjale kohustuslik ja enne kauba või teenuse ostu kinnitamist peab ostja kinnitama Grifters Wallet OÜ veebipoe müügitingimustega nõustumist. Nõustumiseks loetakse, et ostja on need läbi lugenud ja on nendest aru saanud ning kinnitab nendega nõustumist vajutades ostukorvis nupule "Soorita ost".


2. Hinnad

1) Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on väjendatud eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.

2) Ostudele lisandub transpordi maksumus, mis on välja toodud veebipoe tellimise protsessis.

3) Eestisisene transport toimub SmartPosti või Omniva pakiautomaatidega, rahusvaheline transport lihtpaki või tähitud pakiga.

4) Grifters Wallet OÜ jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi.

5) Kui Grifters Wallet OÜ on muutnud kauba hinda enne kauba ostjale toimetamist, tarnitakse kaubad ostu sooritamise hetkel kehtinud müügihinnaga.


3. Ostuprotsess

1) Soovitud toode tuleb lisada ostukorvi. Ostukorvis on võimalik muuta toodete koguseid ning valida sobilik transpordiviis.

2) Ostu sooritamiseks on ostjal vajalik sisestada kohaletoimetamise info. Seejärel kuvatakse ekraanile arve, mida on võimalik mugavalt pangalingi kaudu tasuda.

3) Ostuprotsessi käigus tuleb vormid täita ajakohaste andmete ja informatsiooniga.

4) Veebipoes sooritatud tellimusi täidetakse tööpäevadel 8.00-17.00.


4. Müügilepingu jõustumine

1) Müügileping jõustub pärast ostja tehtud makse laekumist Grifters Wallet OÜ pangakontole.

2) Müügilepinguga kohustub Grifters Wallet OÜ tegema võimalikuks kauba ülemineku ostjale ning ostja kohustub tasuma kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma kauba vastu.

3) Tasumata tellimused annuleeritakse 1 nädala jooksul.


5. Kauba transport

1) Müügilepingu jõustudes vormistab Grifters Wallet OÜ tellimuse ja annab selle kohaletoimetamiseks üle logistikapartnerile.

2) Kohaletoimetamise tähtaeg Eesti piires transpordil on kuni 5 tööpäeva, rahvusvaheline transport kuni 20 tööpäeva.

3) Kohaletoimetamise tähtajad hakkavad kehtima tellimuse summa laekumise hetkel Grifters Wallet OÜ pangakontole.

4) Grifters Wallet OÜ ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest, kui kaup on logistikapartneritele antud õigeaegselt või kohaletoimetamine viibib asjaoludest, mida Grifters Wallet OÜ ei saanud mõjutada.


6. Tagastamine


1) Kui Grifters Wallet OÜ tellitud kaup ei sobi või sellel esineb tootmisdefekt, on ostjal õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest.

2) Tagastamissoovist tuleb teada anda e-posti aadressil info@grifterswallet.com.

3) Tagastatav kaup peab olema originaalpakendis ja endises seisukorras. Raha tagastatud kauba eest laekub Teie pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul alates taganemisteate jõudmisest.

4) Grifters Wallet OÜ-l  on õigus nõuda tagastamiskulusid kuni 10€ välja arvatud juhul, kui tagastamisele kuuluv kaup on kahjustustega mida ei olnud välisel vaatlusel võimalik tuvastada.

5) Ostja  kannab talle ostu-müügi lepingu esemena üleantud kauba tagastamisega seotud otsesed kulud.

7. Isikuandmete töötlemine


1) Ostja annab veebipoes andmeid sisestades õiguse koguda ja töödelda isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, kodune aadress, e-mail) ning edastada andmeid logistikapartnerile kauba transportimiseks.

2) Ostjal on õigus keelata oma isikuandmete kogumine ja kasutamine,välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba transpordiks.

8. Pretensioonide esitamise kord

1) Tarbijale on e-poe vahendusel müüdud kaubale 2-aastane pretensiooni esitamise tähtaeg. Pretensiooni esitamise periood hakkab kehtima kauba tarbijale kättetoimetamise kuupäevast, mis on fikseeritud kauba saatedokumendil.

2) Tarbijal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul Grifters Wallet OÜ poole.

3) Pöördumisel tuleb esitada arve, mille alusel kauba ostu eest tasuti ja puuduse täpne kirjeldus ning edastada need e-posti teel info@grifterswallet.com. Pretensiooni esitajaga võetakse ühendust esimesel võimalusel.

4) Puuduse avastamisel peab ostja lõpetama kauba kasutamise, kui selle kasutamine halvendab veelgi kauba seisukorda.

5) Puudustega kauba asendamise või parandamise lepivad Grifters Wallet OÜ ja ostja omavahel kokku. Parandamise kulud katab veebipood.

6) Grifters Wallet OÜ ei vastuta ostja süül tekkinud puuduste eest, mis on tekkinud toote mitte eesmärgipärase kasutamise tulemusel.